Dializni center Kobarid sestavljata :

Zavod Apolon

Trg svobode 4, 5222 Kobarid

  • Davčna številka: 10773258
  • Matična številka: 1574604000
  • IBAN SI56 040010049587844  pri Nova KBM
  • direktor :  Božidar Kanalec 

in

Posoški zdravstveni center d.o.o.

Trg svobode 4, 5222 Kobarid

  • Davčna številka: 59064056
  • Matična številka: 2316501000
  • IBAN SI56 1910 0001 1341 391 (DBS d.d.)
  • direktor : Ana Likar

telefon:

08-2051645 -naročanje ambulanta, 05-967549 ambulanta

05-3891406 – uprava

fax :

05-3891407

mail :

dc.kobarid@siol.net

zavod.apolon@siol.net

pzc@siol.net

STROKOVNI VODJA CENTRA:

Dr. Alijana  Trošt Rupnik  dr. med. spec. int. nefrolog,  mail : alijana@dializakobarid.si

ZAPOSLENI :

glavna sestra  DMS Jelka Potočnik,  mail: jelka.potocnik@dializakobarid.si

diplomirani zdravstvenik Luka Tuta, mail : luka.tuta@dializakobarid.si  

diplomirana medicinska sestra Marjanca Božič , mail : marjanca.bozic@dializakobarid.si

sred. med. sestra  Kristina Matajurc, mail : kristina.matajurc@dializakobarid.si

sred. med. sestra  Nina Rejc, mail : nina.rejc@dializakobarid.si

sred. med. sestra  Simona Tominc, mail : simona.tominc@dializakobarid.si